بیوگرافی بشیر حسینی و همسرش + عکس های بشیر حسینی و اینستاگرام

در اینبخش بیوگرافی سید بشیر حسینی داور مسابقه عصر جدید احسان علیخانی را مرور می کنیم. سید بشیر حسینی داوری اسـت کـه از لحاظ شهرت در سطح پایین تری نسبت بـه خانم نونهالی و آقایان: حیایی و عظیمی نژاد قرار دارد اما وقتی مسابقه عصر جدید شروع می شود، او بیشتر از سایرین دیده می شود و نظرات داوری او هم روی اصول و منطق هستند. در ادامه با ما همراه باشید.

سید بشیر حسینی,بیوگرافی سید بشیر حسینی,عکس های سید بشیر حسینی

بشیر حسینی متولد ۱۵ / ۹ / ۱۳۶۰ می‌باشد

 

بیوگرافی بشیر حسینی

پزشک سید بشیر حسینی ارتباط شناس و مدیر گروه فرهنگ و اندیشه شبکه چهارم سیما می‌باشد. البته او تحصیلات حوزه ای هم دارد اما بـه سطح ۲ ختم می شود، آقای حسینی در ابتدای پخش مسابقه عصر جدید داور نچسب خطاب شد، البته این قضاوتی زودهنگام بود چراکه هنوز کسی نمیدانست پزشک حسینی چـه دنیایی از اطلاعات و دانش را در خود دارد.

سید بشیر حسینی,بیوگرافی سید بشیر حسینی,عکس های سید بشیر حسینی

نسبت بـه باقی داوران عصر جدید شهرت کمتری داشت، عامرانه تر بگوییم: ۹۰ درصد مخاطبان وی را نمی شناختند و این قضیه باعث شد تا قضاوت ها از همان ابتدا شروع شود و خیلی ها وی را مورد نقد قرار دادند. او سلبریتی نیست اما تیز بین اسـت و قدرت استدلال بالایی دارد، درباره هر شرکت کننده ای عاقلانه ترین تصمیم را میگیرد و با قانع کننده ترین پاسخ را می دهد.

 

بشیر حسینی درباره داوری‌ اش در عصر جدید می گوید

 

مـا ٧نفر رو داوری می کنیم و ٧٠میلیون نفر مـا رو! امیدوارم لذت ببرید، تأمل بکنید و تعامل بکنیم. عصرجدید، مسابقه ‏حرفه‌ای‌هاست. استعدادهای تازه و تازه‌کار باید اول با پشتکار، ابتکار و نمونه‌کار حرفه‌ای بشن و بعدش قدم روی چشم‌هامون بذارن. مـا بـه ‏قابلیت رقابت استعداد ایرانی در سطح جهانی اعتقاد و اعتماد داریم و سطح توقعاتمون رو پایین نمیاریم.

سید بشیر حسینی,بیوگرافی سید بشیر حسینی,عکس های سید بشیر حسینی

سید بشیر اجراهای شرکت کننده ها را میبیند، بادقت نگاه می‌کند و روی کاغذهایی کـه همراه خود دارد یادداشت می‌نویسد. او نیامده تا با لبخند از اجراها لذت ببرد، او آمده تا بادقت تصمیم‌گیری کند و کیفیت استعدادها را بسنجد و بهترینها را راهی باشگاه مهارت کند. پزشک حسینی تصمیم‌گیری های جالب و منطقی دارد کـه در ادامه با چند مثال آن ها را دنبال می کنیم.

سید بشیر حسینی,بیوگرافی سید بشیر حسینی,عکس های سید بشیر حسینی

در نگاه اول سید بشیر با بقیه داوران جور نیست، انگار یک داور اضافی اسـت کـه باید وجود داشته باشد. در مقابل بقیه داوران نچسب تر برخورد میکند و چهره آشنایی هم ندارد! او در عصر جدید چـه می‌کند؟ چرا پزشک حسینی جایی نشسته کـه در نگاه اول اصلا با آن جایگاه جور نیست؟ وقتی یک نفر برای اجرا روی صحنه میرود دوربین واکنش داوران را نشان می دهد و او بازهم با بقیه فرق دارد!

سید بشیر حسینی,بیوگرافی سید بشیر حسینی,عکس های سید بشیر حسینی

عکس های اینستاگرام بشیر حسینی

 

او کاغذهایی دارد، بادقت میبیند و هر چند وقت یک‌بار، یادداشتی می‌نویسد. او تماشاگر نیست! او در حال استدلال و تعیین کیفیت اجرا و استعداد اسـت. وقتی می‌گوید از اجرای شـما خوشم نیامد، نظر شخصی و درونی اش نیست. سریعا با منطق و دلیل می‌گوید کـه چرا این اجرا در سطح پایین قرار داشت، اینقدر بکار خود تسلط دارد کـه وقتی شروع بـه حرف زدن میکند باقی داورها کم رنگتر دیده می‌شوند.

سید بشیر حسینی,بیوگرافی سید بشیر حسینی,عکس های سید بشیر حسینی

بشیر حسینی کیست

 

او درباره این عکس اینستاگرامی نوشته: بـه درد بخوریم داور: عجیب‌وغریب بودو حیرت انگیز… ولی راستش نمی‌دونم این مهارت کجا قابل استفاده اسـت؟! میشه یکی از کاربردهاشو بگی…؟ استعدادی کـه بـه یک مهارت تبدیل شده باید از یک احساس نیاز شکل گرفته باشد و هدف معقولی داشته باشد.

 

این هدف میتواند حل مسئله، گشودن یک گره یا انتقال یک معنا باشد. مهم آن اسـت کـه آن هدف بـه یک کاربرد برای آن مهارت یا استعداد خاص تبدیل شود. اگر شرکت کننده برای اجرای مهارت و استعدادش مقصود مشخصی را درنظر نداشته باشد، معیار غایت‌مندی و سودمندی را نادیده گرفته اسـت.

 

همراه با دکتر بشیر حسینی

ازآن سو هم وقتی یک استعداد را باکیفیت می‌بیند دلیل آنرا هم می‌گوید. دختری ۱۹ ساله برای اجرا آمد، او در آن واحد بجای چند شخصیت حرف می زد و دوبله می‌کرد. دکتر بشیر این اجرا را تایید کرد و گفت: مـا قرار اسـت دراین برنامه استعداد یابی کنیم و این دختر جوان ۱۹ساله با توجه بـه شرایط سنی و توانایی هایی کـه دارد، بی شک در باشگاه مهارت شکوفا خواهد شد.

سید بشیر حسینی,بیوگرافی سید بشیر حسینی,عکس های سید بشیر حسینی

عکس سید بشیر حسینی در برنامه عصر جدید

 

دکتر بشیر حالا پر رنگ ترین داور عصر جدید شده اسـت، او دیگر نچسب نیست بلکه جذاب اسـت و بـه ساده‌ترین زبان و با صدایی رسا استدلال خودرا بیان می‌کند. او هنوز هم با بقیه جور نیست! او فرق دارد و تفاوت او این اسـت: داوری کـه آمده تا داوری کند، نه این‌کـه تماشا کند و از روی سلیقه نظر بدهد. او سلبریتی نیست اما تنها کسی اسـت کـه بادقت می‌بیند و بهترین را انتخاب می‌کند و کیفیت مسابقه را بالاتر میبرد.

سید بشیر حسینی,بیوگرافی سید بشیر حسینی,عکس های سید بشیر حسینی

عکس و بیوگرافی بشیر حسینی

 

او درباره این عکس اینستاگرامی نوشته:در مسابقه‌های استعدادیابی، اجرای هر شرکت کننده را می توان بـه مجموعه اجزا و عناصری کـه‌کنار هم قرار گرفته‌اند تجزیه کرد. مثلاً اجرای یک خواننده میتواند شامل این اجزا باشد: شعر + جنس صدا + ملودی + حرکت بدن + نوع پوشش و…

 

مجموعه این اجزا درکنار هم فرم یا ساختار اثر را شکل میدهد. بـه هر میزان کـه این نشانه‌های ساختاری باهم تناسب بیشتر داشته باشند و هر جزء کار در خدمت کل اثر قرار بگیرد، “وحدت شکلی” چشمگیرتری در اثر ملاحظه میشود. ‌چیزی کـه می توان آنرا تحت عنوان معیار یکپارچگی یا انسجام اثر برشمرد.

 

دکتر بشیر حسینی درباره فضای مجازی می گوید

اگر بر رسانه‌ ها امیر نشویم، زیردستشان اسیر میشویم. با فیلترینگ اینستاگرام دو ‏قشر از این شبکه میروند، نخست مذهبی‌ها کـه دیدن سایت فیلتر شده را حرام می دانند و دوم جامعه سنتی. فیلترینگ تلگرام بزرگ ترین ‏خدمت رابه ضد انقلاب کرد و انها را دراین پیام‌ رسان با مردم تنها گذاشت. «پزشک حسینی بـه کامنت های اینستاگرامی پاسخ میدهند».

سید بشیر حسینی,بیوگرافی سید بشیر حسینی,عکس های سید بشیر حسینی

بیوگرافی بشیر حسینی و همسرش + عکس های بشیر حسینی و اینستاگرام

 

دکتر بشیر حسینی درباره این عکس اینستاگرامی نوشته: برقراری حلقه پیوند میان آدم‌ها و دولت‌ها و ملت‌ها نه‌تنها یک لطف نیست، بلکه یک وظیفه و مأموریت راهبردی برای ایران سرافراز مـا با تمامی اقوام و زبانهاست.

 

پ.ن: همان طور کـه اگر می گوییم خلیج “فارس”، معنایش این نیست کـه فقط برای قوم فارس اسـت، مسابقه پارسی زبانان، بـه معنای حضورنیافتنِ سایرِ اقوام ایرانی و حتی غیرایرانی کـه همگی عزیزند نیست؛ همچنانکه همین امشب هم، خواننده کرد «کورد» داشتیم، هم ورزشکار افغان!

سید بشیر حسینی,بیوگرافی سید بشیر حسینی,عکس های سید بشیر حسینی

صفحه اینستاگرام بشیر حسینی drbashirhosseini@

 

منبع: parsnaz.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن