سرگرمیمطالب طنز و خنده دار

روانشناسی افراد از روی مدل خوابیدن / طنز

طنز خنده دار, مطلب طنز,مطالب طنز جدید, نوشته های طنز

مطالب طنز جدید

 

روانشناسان که حالا مدتی است با شما بیشتر احساس نزدیکی می‌کنند، در خواب هم شما را زیر نظر گرفتند و به این نتیجه رسیدند که شخصیت افراد چیزی نیست که بتوان به راحتی از آن گذشت. همین خوابیدن هزارتا داستان دارد. لذا پتو را بالاتر کشیدند تا در محیطی امن و گرم و نرم دست به تحلیل زنند:

 

افرادی که جنینی می‌خوابند

افرادی که به صورت جنینی می‌خوابند و خودشان را به درون‌شان مچاله می‌کنند، بسیار سختی کشیده، قانع، خجالتی، مبادی آداب، ممد حیات، مفرح ذات و رازداری نیستند؛ بابا این‌ها فقط از گودی کمر رنج می‌برند. تازه متخصص ارتوپد هم به آن‌ها گفته شب‌ها فکر الکی نکنند و زودتر بخوابند و ترجیحا هم جنینی بخوابند تا گودی‌شان پر شود. از این مدل خوابندگان می‌توان به تک ستاره کنسرت‌ها و کلیپ‌ها؛ جنیفر لوپز و ویلیام فاکنر اشاره کرد. (روانشناسان اصرار داشتند مثال بزنند. نمی‌دانم، شاید حق با آن‌ها باشد!)

 

افرادی که هنگام خواب بالش بغل می‌کنند

روانشناسان تاکید دارند که فقط باید بالش باشد و بغل کردن هر جسم یا چیز دیگری از حوزه استحفاظی ما خارج است. این‌ها به ظاهر افراد تنها و مفلوکی هستند. ولی اشتباه نکنید. اتفاقا از بس در بیداری و حالات مختلف، این و آن را بغل کرده‌اند؛ خواب‌شان هم فرم گرفته. افراد معروفی که این مدلی می‌خوابند عبارتند از دن بیلزریان، پیت بول و جانی دپ اگر اشتباه نکنم!

 

افرادی که به پهلو می‌خوابند

این افراد اغلب بدبین، منطقی و سخت‌گیر هستند. معمولا هم یک دست‌شان یا زیر سرشان است یا به جلو. یک مدل دیگر هم بود که مریم آقایی اجازه نداد برای‌تان شرح دهم ولی از نظر روانشناسان آن دسته دیگر اند شک و استتار هستند! آلفردهیچکاک و کارگاه علوی معمولا این مدلی می‌خوابیدند.

 

افرادی که طاق باز می‌خوابند

افرادی که طاق‌باز یا رو به سقف یا مجلسی می‌خوابند؛ سیاستمدار، رفیق‌باز، اهل جلب‌توجه و بسیار پرسشگر هستند. روانشناسان از آن جهت به این روش مجلسی هم می‌گویند چون دیده شده برخی عزیزان زحمتکش، با این حالت در مجلس، وسط رسیدگی خواب‌شان برده! از این مدل خوابیده‌ها می‌توان به نمایندگان: حاجی دلیگانی، ابوترابی، کوچکی‌نژاد و سایر دوستان خسته مجلسی و همچنین جرارد پیکه مدافع تیم بارسلونا اشاره کرد. ربط‌شان هم نمی‌دانم ولی روانشناسان حرفی را بیخود نمی‌زنند.

طنز خنده دار, مطلب طنز,مطالب طنز جدید,نوشته های طنز

طنز روانشناسی افراد از روی مدل خوابیدنشان

 

افرادی که روی شکم می‌خوابند

افرادی که بر روی شکم‌شان می‌خوابند بسیار رازدار، پنهانکار و جدی هستند. آن‌ها حتی هنگام خواب هم خودشان را رها نمی‌کنند و دست از پنهانکاری برنمی‌دارند. اما سینه‌شان همچون جاسازی امن و غیرقابل دسترس، در خدمت رازهای مگوی شماست. پیمان معادی، ایرج جنتی عطایی و مرحوم ویکتور هوگو هنگام خواب این مدلی هستند. البته عمه خودم هم اینجوری می‌خوابید ولی بیشتر از ۱۷ ثانیه رازت رو نگه نمی‌داشت!

 

افرادی که لبه تخت می‌خوابند

این افراد دارای ریسک‌پذیری بالا و عاشق هیجان و تنوع هستند. همچنین بسیار سرکش و کله‌شق هستند. بارها هم سرشان به سنگ (سنگ کف اتاق) خورده اما به خودشان نمی‌آیند. تازه افرادی که دمر و لبه تخت می‌خوابند که دیگر مرزهای شهامت را جابه‌جا کرده‌اند. دیده شده مهدی تاج، محمود احمدی‌نژاد و حمید هیراد در این حالت به خواب رفته‌اند.

 

افرادی که در عرض تخت می‌خوابند

این افراد دو دسته‌اند، دسته اول کسانی که طولی می‌خوابند وعرضی بیدار می‌شوند. که خب روانشناسان کاری به این‌ها ندارند و معتقدند دیگر هرچیزی هم نباید تحلیل کرد. اما دسته دوم از همان سر شب عرضی می‌خوابند. که اتفاقا روانشناسان با این‌ها هم کاری ندارند چون فازشان را درک نمی‌کنند. (تابلوئه روانشناسان خسته شدن و دارن قضیه رو سوسکی می‌پیچونن) از این افراد سند مستحکمی مبنی بر این‌گونه خوابیدن‌شان در دست نیست. اما احتمال می‌رود امیر تتلو این مدلی بخوابد.

 

افرادی که نمی‌خوابند

هرچقدر روانشناسان بالای سر این دسته نشستند، فایده‌ای نداشت. حتی بهشان پکیج‌های افزایش خواب آلودگی هم معرفی کردند اما زیر بار نرفتند. روانشناسان هم خسته شدند و درحالیکه طاق‌باز متمایل به جنینی بودند، روی پهلو خواب‌شان برد و با یک غلت، به عرض تخت متمایل شدند و در نهایت از لبه تخت به پایین سقوط کردند.

 

منبع:ghan​oondaily.‎​ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا